Skauti Příbram - Dvojka Příbram

Junák - český skaut, 2. skautský oddíl Dvojka Příbram

Letní tábor 2018

Chceš získat spoustu zábavy, strávit 14 dní v přírodě a ještě najít bezva kamarády? Pojeď s námi na letní tábor!

Termín a místo konání

1. - 14. 7. 2018, tábořiště poblíž obce Stará Huť
(začátek i konec tábora v Příbrami)

Pro členy oddílu 2 800,-Kč
Pro ostatní 3 100,-Kč

V ceně tábora jsou zahrnuty veškeré náklady spojené s táborem, včetně dopravy a stravování. Tato cena je nižší než na běžných komerčních táborech zejména proto, že naši vedoucí vykonávají veškerou svou činnost zcela zdarma.

V letošním roce je v ceně tábora zahrnuta i cena táborového trička, který bude Vaše dítě využívat během tábora jako kostým!

Pro členy našeho oddílu, kteří jsou pro letošní rok řádně registrováni, je cena snížena o 300 Kč, jelikož náklady na pojištění a administrativní poplatky za pořádání akcí pro děti jsou hrazeny v rámci registračního poplatku.

Na co se mohou děti těšit?

• kvalitní a zábavný program
  • spoustu přátel na celý život
  • celotáborovou hru (její téma je jako každoročně překvapením)
  • táborové ohně a zpěv s kytarou
  • lanové aktivity
  • práci s GPS
  • koupání
  • a celou řadu dalších aktivit, se kterými se děti jinde nesetkají

Zajištění tábora

Kdo se o děti bude starat

Program a celý chod tábora budou zajišťovat vedoucí s dlouholetou praxí. Všichni naši vedoucí mají také akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Mnozí vedoucí mají také vysokoškolské pedagogické vzdělání.

Jak je zajištěna zdravotnická stránka tábora

Celou dobu trvání tábora budou přítomni čtyři vedoucí s kvalifikací Zdravotník zotavovacích akcí, kteří budou na děti dohlížet a budou se starat o jejich zdravotní stav. V táboře bude také přítomný automobil pro případ nutnosti rychlého odvezení k lékaři.

Pořadatel tábora

2. skautský oddíl Dvojka Příbram je jednou z výchovných jednotek pobočného spolku Junák – český skaut, středisko Hiawatha Příbram, z. s. (IČ: 18608221).

Často kladené dotazy Elektronická přihláška