Skauti Příbram - Dvojka Příbram

Junák - český skaut, 2. skautský oddíl Dvojka Příbram

Časté dotazy - Letní tábor 2022

V případě zájmu o náš letní tábor Vám samozřejmě zodpovíme jakékoliv dotazy.
Odpovědi na nejčastější z dotazů si můžete přečíst rovnou:

Jak se budou děti stravovat?

Na našem táboře dostávají děti pět jídel denně. K obědu je vždy polévka a teplé hlavní jídlo. Večeře bývají také teplé. Samozřejmostí je neustálý přísun tekutin pro dodržování pitného režimu, na který taktéž dohlíží zdravotník.

Jak budou děti spát?

Pro spaní jsou dvě možnosti. Většina dětí spí ve stanech s dřevěnou podsadou. Část je ubytovaná v indiánských stanech tee-pee. Všechno vybavení je v podstatě nové.

Kdy se dozvím podrobnosti k odjezdu?

Všechny podrobnosti se dozvíte na předtáborové rodičovské schůzce, na kterou Vás včas pozveme. Případně vám všechny informace zašleme e-mailem.

Co když se tábor neuskuteční z důvodu koronaviru?

Pokud by nebylo možné tábor uspořádat z důvodu celostátního zákazu konání letních táborů, vrátíme vám účastnický poplatek.

Obdobně vám poplatek vrátíme v situaci, kdy by bylo přihlášené dítě umístěno do karantény/izolace platné v době začátku tábora (dle potvrzení od ošetřujícího dětského lékaře).

Podmínka účasti

Nejsme komerční organizace, která nabízí pouze volnočasový program. V rámci výchovného působení dle zásad skautingu se snažíme o individuální přístup ke každému dítěti, respektujeme jeho osobnost, ale zároveň mu pomáháme začlenit se do skupiny jeho vrstevníků.

Vyžadujeme proto účast zájemce o tábor na nejméně jedné jiné akci, abychom měli příležitost se předem seznámit a mohli jsme přizpůsobit program i jeho zájmům a potřebám.Zpět na informace o táboře

Copyright © Dvojka Příbram, Stanislav Vojíř, 2012-2024