Skauti Příbram - Dvojka Příbram

Junák - český skaut, 2. skautský oddíl Dvojka Příbram

Časté dotazy - Letní tábor 2018

V případě zájmu o náš letní tábor Vám samozřejmě zodpovíme jakékoliv dotazy.
Odpovědi na nejčastější z dotazů si můžete přečíst rovnou:

Jak se budou děti stravovat?

Na našem táboře dostávají děti pět jídel denně. K obědu je vždy polévka a teplé hlavní jídlo. Večeře bývají také teplé. Samozřejmostí je neustálý přísun tekutin pro dodržování pitného režimu, na který taktéž dohlíží zdravotník.

Jak budou děti spát?

Pro spaní jsou dvě možnosti. Většina dětí spí ve stanech s dřevěnou podsadou. Část je ubytovaná v indiánských stanech tee-pee. Všechno vybavení je v současné době mladší než tři roky a nově naimpregnováno.

Kdy se dozvím podrobnosti k odjezdu?

Všechny podrobnosti se dozvíte na předtáborové rodičovské schůzce, na kterou Vás včas pozveme.

Podmínka účasti

Nejsme komerční organizace, která nabízí pouze volnočasový program. V rámci výchovného působení dle zásad skautingu se snažíme o individuální přístup ke každému dítěti, respektujeme jeho osobnost, ale zároveň mu pomáháme začlenit se do skupiny jeho vrstevníků.

Vyžadujeme proto účast zájemce o tábor na nejméně jedné jiné akci, abychom měli příležitost se předem seznámit a mohli jsme přizpůsobit program i jeho zájmům a potřebám.

Zpět na informace o táboře