Skauti Příbram - Dvojka Příbram

Junák - český skaut, 2. skautský oddíl Dvojka Příbram

Letní tábor 2024

Chceš získat spoustu zábavy, strávit 11 dní v přírodě a ještě najít bezva kamarády? Pojeď s námi na letní tábor!

Termín a místo konání

17. 7. - 27. 7. 2024, tábořiště poblíž obce Stará Huť
(začátek i konec tábora v Příbrami)

Pro členy oddílu 3 490,-Kč
Pro ostatní 3 990,-Kč

V ceně tábora jsou zahrnuty veškeré náklady spojené s táborem, včetně dopravy a stravování. Tato cena je nižší než na běžných komerčních táborech zejména proto, že naši vedoucí vykonávají veškerou svou činnost zcela zdarma.

Pro členy našeho oddílu, kteří jsou pro letošní rok řádně registrováni, je cena snížena o 500 Kč, jelikož náklady na pojištění a administrativní poplatky za pořádání akcí pro děti jsou hrazeny v rámci registračního poplatku.

Na co se mohou děti těšit?

• kvalitní a zábavný program
  • spoustu přátel na celý život
  • celotáborovou hru (její téma je jako každoročně překvapením)
  • táborové ohně a zpěv s kytarou
  • lanové aktivity
  • práci s GPS
  • koupání
  • a celou řadu dalších aktivit, se kterými se děti jinde nesetkají

Zajištění tábora

Kdo se o děti bude starat

Program a celý chod tábora budou zajišťovat vedoucí s dlouholetou praxí. Všichni naši vedoucí mají také akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Mnozí vedoucí mají také vysokoškolské pedagogické vzdělání.

Jak je zajištěna zdravotnická stránka tábora

Celou dobu trvání tábora budou přítomni čtyři vedoucí s kvalifikací Zdravotník zotavovacích akcí, kteří budou na děti dohlížet a budou se starat o jejich zdravotní stav. V táboře bude také přítomný automobil pro případ nutnosti rychlého odvezení k lékaři.

Pořadatel tábora

2. skautský oddíl Dvojka Příbram je jednou z výchovných jednotek pobočného spolku Junák – český skaut, středisko Hiawatha Příbram, z. s. (IČ: 18608221).

Často kladené dotazy Elektronická přihláška