Skauti Příbram - Dvojka Příbram

Junák - český skaut, 2. skautský oddíl Dvojka Příbram

Nábor nových členů

Chcete, aby vaše dítě trávilo volný čas i jinak, než jen sezením u počítače či "běháním někde venku"?

V souvislosti s počátkem školního roku se nabízí jedinečná příležitost zapojit se do činnosti nejstaršího skautského oddílu v Příbrami!

Pokud je Vašemu dítěti 5 - cca 13 let, nabízíme mu možnost začít s námi nový skautský rok.
Členy našeho oddílu jsou kluci i holky, kteří jsou rozděleni do menších skupin (družin) dle svého věku.

Přijď se podívat na některou z našich pravidelných schůzek!

Jak se dozvědět víc informací?

Velké množství informací naleznete na těchto internetových stránkách či na webu o činnosti oddílu. Pokud by Vás napadlo cokoliv dalšího, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu či telefonicky.

Samozřejmě nabízíme také možnost nezávazné návštěvy na některé z našich pravidelných schůzek.

Informace o oddíle Často kladené dotazy